Csoportvezeto - Eszközfejlesztés és Terméktámogatás at Bendix Commercial Vehicle Systems LLC

Posted in Other 21 days ago.

Location: Bowling Green, Kentucky

Job Description:
Bendix Commercial Vehicle Systems LLC

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van, és egyúttal a vasúti közlekedés, vagyis az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? Csatlakozz csoportvezetoként 8 fos szoftverfejlesztési csapatunkhoz, akik szerviz és diagnosztikai eszközöket fejlesztenek a legújabb fékvezérlo berendezéseinkhez!

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • Szoftverfejleszto mérnökökbol álló csoport vezetése
  • Rendszeres négyszemközti megbeszélések megtartása a beosztottakkal
  • A kollégák karrierjének tervezése, képzési tervek összeállítása
  • Toborzásban való részvétel
  • Eroforrástervezés és -allokáció fejlesztési projektekre
  • Fejlesztési projektek kivitelezése agilis módszertan szerint, folyamatos együttmuködés a projekteken dolgozó magyar és nemzetközi csapatokkal
  • Folyamatok és módszertanok fejlesztése
  • Rendszeres beszámolás felsovezetés felé

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Villamosmérnök, mérnök informatikus vagy ezzel egyenértéku végzettséget szereztél
  • Tapasztalattal rendelkezel szoftverfejlesztésben JavaScript, Java nyelvekben
  • Csoportvezetési gyakorlattal rendelkezel
  • Kiemelkedo kommunikációs készséged van, szívesen dolgozol csapatban
  • Magabiztosan beszélsz angolul
  • Alkalmanként nyitott vagy külföldi utazásra is???????

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Rugalmas munkaidovel és home office lehetoséggel támogatjuk a munkamagánélet egyensúlyát
  • Az alapbéren felül 13. havi fizetés, Cafeteria és még számtalan juttatás vár, nézd meg róla videónkat: https://www.youtube.com/watch?v=NIYkImyomGw
  • Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaido alatt elérheto
  • Könnyen megközelíthetoek vagyunk tömegközlekedéssel, biciklidet, autódat, motorodat is leparkolhatod ingyenes parkolónkban
  • Fejlodésedet minden évben konferenciákon való részvétellel, szakmai és soft skill képzésekkel segítjük
  • Támogatjuk a házon belüli elore lepésed, mert a karrieredet nem fékezzük (vasúti fékeket gyártunk)!
  • A vasútiparban nagy múltnak örvendo, stabil vállalat vagyunk, ahol részt vehetsz nemzetközi projektekben
  • Az elso három hónapban részletes betanulási programmal segítjük beilleszkedésed
  • Támogatjuk az egészséges életmódot, csatlakozhatsz sportegyesületünkhöz, kedvezményesen úszhatsz a kerületi uszodában, valamint örömmel várunk céges konditermünkben is
  • A mindennapokat olyan rendezvények színesítik, mint a sportnap, családi nap és karácsonyi buli
  • Számíthatsz csapatépíto programokra, hogy ne minden csak a munkáról szóljon
  • Fontos számunkra a jó cselekedet, Local Care programunkkal több szervezetnek is segítettünk már

PI240204447