Szereldei Folyamatmérnök at Bendix Commercial Vehicle Systems LLC

Posted in Other 17 days ago.

Location: Bowling Green, Kentucky

Job Description:
Bendix Commercial Vehicle Systems LLC

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezeto szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességu vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstol a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

EZEK LESZNEK A FELADATAID

Szereldei termelés muszaki elokészítése és napi szintu támogatása, fejlesztések kidolgozása, bevezetése
Új termékek bevezetése a szereldébe, megvalósíthatósági tanulmányok készítése
Konstrukciós változások kezelése, bevezetése Munkautasítások, vizualizációk készítése, oktatások tartása
Szereléstámogató rendszer adatainak karbantartása
Hatékonyságnövelési potenciálok felkutatása, tervek kidolgozása
Szereldei folyamatok idofelmérése, naprakészen tartása és optimalizálása
Kapcsolattartás a konstrukciós, minoségügyi, logisztikai osztályokkal
Indirekt anyagok, készülékek, szerszámok rendelése a szereldék részére

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

Gépész-/ Villamos-/ Mechatronikai mérnöki foiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel
Kommunikációképes angol nyelvtudásod van
2-3 éves releváns szakmai tapasztalatot szereztél Felhasználói szinten ismered a MS Office és SAP programokat
Gyakorlati tapasztalatot szereztél Lean eszközökkel és folyamatokkal
Precizitás és gyakorlatias látásmód jellemez
Szívesen dolgozol csapatban

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

német nyelvtudással rendelkezel
felhasználói szintu Creo ismrettel bírsz
PFMEA ismereted is van

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

Egy folyamatosan fejlodo és bovülo vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat Fontos számunkra egyéni szakmai fejlodésed, melyet képzésekkel is támogatunk
Az alapbér mellett szélesköru juttatási csomagban részesülhetsz
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
Kellemes munkahelyi légkör és sokszínu programlehetoség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépoinket
A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidovel támogatjuk

Pillants be mindennapjainkba és legyél részese Te is, mert nálunk csak a karriered megállíthatatlan!

PI240203779