Szenior Rendszer Tesztmérnök at Bendix Commercial Vehicle Systems LLC

Posted in Other 21 days ago.

Location: Bowling Green, Kentucky

Job Description:
Bendix Commercial Vehicle Systems LLC

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

A jövo biztonsága – biztos jövo! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezeto szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességu vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstol a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlodni vágyó munkatársakat keresünk

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • Elektromos vasúti fékvezérlok rendszer szintu tesztelése,
  • Követelmények tesztelhetoségének értékelése,
  • Teszt esetek tervezése, dokumentálása, automatizálása,
  • Tesztek futtatása,
  • Teszt eredmények dokumentálása,
  • Teszt rendszerek fejlesztésének támogatása.

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Mechatronikai, fizikusi, villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy ezzel egyenértéku BSc tanulmányt végzettség,
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Magabiztos kommunikáció angol nyelven,
  • Alapveto programozási ismeretek (C, C++ elonyt jelent),
  • Képesség az önálló, felelosségteljes munkavégzésre,
  • Strukturált a gondolkodásmód,
  • Jó kommunikációs készség és nyitottság csapatban való munkavégzésre,
  • Proaktív személyiség.

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA:

  • Jártas vagy beágyazott rendszerek fejlesztésében és/vagy tesztelésében.
  • Szoftver tesztelési certifikációval rendelkezel (pl. ISTQB)
  • Németül is beszélsz

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Rugalmas munkaidovel és home office lehetoséggel támogatjuk a munkamagánélet egyensúlyát
  • Az alapbéren felül 13. havi fizetés, Cafeteria és még számtalan juttatás vár
  • Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaido alatt elérheto
  • Könnyen megközelíthetoek vagyunk tömegközlekedéssel, biciklidet, autódat, motorodat is leparkolhatod ingyenes parkolónkban
  • Fejlodésedet minden évben konferenciákon való részvétellel, szakmai és soft skill képzésekkel segítjük
  • A vasútiparban nagy múltnak örvendo, stabil vállalat vagyunk, ahol részt vehetsz nemzetközi projektekben

PI240200843