HR specialista - Folyamatfejlesztés at Bendix Commercial Vehicle Systems LLC

Posted in Other 21 days ago.

Location: Bowling Green, Kentucky

Job Description:
Bendix Commercial Vehicle Systems LLC

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezeto szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességu vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes termékeloállítási folyamat megtalálható.

Pillants be mindennapjainkba és legyél részese Te is, mert nálunk csak a karriered megállíthatatlan!

Feladatok, amelyekben számítunk rád:

  • Aktív tagként veszel részt a HR adminisztrációs folyamatok harmonizálására irányuló projektben. Szerepet vállalsz a koncepció felépítésében és a megvalósításban egyaránt.
  • Részt veszel a digitális HR folyamatok kialakításában, a bevezetett HR támogató rendszerek kulcsfelhasználója leszel.
  • Együttmuködsz a munkaügyi és keresztfunkcionális HR folyamatok fejlesztésében, a szabályzatok naprakészségének biztosítása mellett.
  • Elokészíted az operatív muködéshez szükséges HR és munkaügyi szabályzatokat és dokumentációkat a belso- és a munkajogi szabályok szerint.
  • Elkészíted a projektdokumentációt, részt veszel a keresztfunkcionális egyeztetéseken.

Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel HR vagy egyéb releváns felsofokú végzettséggel
  • Magabiztos HR szakmai angol nyelvtudással bírsz
  • Ismered a Munkavállalói életciklus HR folyamatait
  • Naprakész, gyakorlati munkajogi ismereteid vannak
  • Magabiztos az Excel tudásod
  • A fejlodés igénye része a mindennapjaidnak, munkád során nyitott és kezdeményezo vagy.
  • Elony, ha rutinosan kezeled a HR nyilvántartó rendszereket (SAP HCM, SAP Success Factors).

Amit biztosítunk:

  • Hosszú távú perspektívát és motiváló, vonzó juttatási csomagot
  • Változatos, dinamikus, pörgos feladatokat
  • Befogadó légkört, ahol segítokész és agilis kollégák várnak
  • Ebben a munkakörben a teljes HR szervezetet átfogó, gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz.

Miért válassz minket?

Egy folyamatosan fejlodo és bovülo vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
Fontos számunkra egyéni szakmai fejlodésed, melyet képzésekkel is támogatunk
Az alapbér mellett szélesköru juttatási csomagban részesülhetsz
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
Kellemes munkahelyi légkör és sokszínu programlehetoség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépoinket
Kötetlen munkarendre, rugalmas munkaidore számíthatsz

PI240199776